Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip išsirinkti slaptą kamerą?

Kaip išsirinkti slaptą kamerą?

Žinote tą jausmą, kai tam tikros informacijos nežinojimas neduoda jums ramybės? Įsivaizduokite, kad nuo šiol visada galėsite žinoti tai, kas jums svarbu, netgi jeigu išgauti tą informaciją yra ypatingai sudėtinga. Kokiu gi būdu? Mini slaptos kameros pagalba.

Kas yra slapta kamera?

Slapta kamera, kaip jau sako pats pavadinimas, leidžia slaptai nufilmuoti tam tikrus įvykius. Dažniausiai, būtent slaptos mini vaizdo kameros naudojamos tada, kai atvirai filmuoti tiesiog nėra galimybės. Tai gali būti maža kamerytė, kurią be vargo įmontuosite praktiškai į bet kokį kasdieninio naudojimo daiktą, arba kamera, kuri atrodo visai kaip kasdieninio naudojimo daiktas. Pagrindinė slaptos kameros mini ypatybė yra ta, kad ji yra visiškai nepastebima ir nesukelianti įtarimų, todėl niekas net neįtars, jog vyksta filmavimas.

Kokiais konkrečiai atvejais žmonėms atsiranda poreikis įsigyti slaptą kamerą?

Labai dažnai, slapta kamera yra naudojama tada, kai vienas iš sutuoktinių turi įtarimų dėl partnerio neištikimybės ir nori pasitikrinti kaip yra iš tikrųjų. Bet kokiu atveju, tai yra naudinga. Įsigijęs kamerą, arba įsitikina partnerio ištikimybe ir toliau ramiai gyvena, arba pamato, jog šalia jo yra neverta pasitikėjimo asmenybė ir gali priimti tam tikrą sprendimą. Slaptos mini vaizdo kameros gali prireikti ne tik asmeniniams santykiams išsiaiškinti. Dažnai toks poreikis atsiranda ir versle. Įsivaizduokite, jog esate parduotuvės ar kavinės savininkas ir nuolat susiduriate su problema, kad kasoje trūksta pinigų. Be jokių abejonių, niekas iš darbuotojų neprisipažins paėmęs iš kasos pinigus. Arba nepripažins savo skaičiavimo klaidos. Aišku, galima tiesiog trūkstamą sumą išdalinti ir išskaičiuoti iš viso personalo atlyginimo, bet tada nukentės sąžiningi darbuotojai, o nesąžiningi ir toliau užsiims savo juodais darbeliais. Slapta kamera padės identifikuoti nesąžiningą darbuotoją ir išspręsti pinigų trūkumo kasoje problemą visiems laikams. Slaptos mini vaizdo kameros yra populiarios bei mėgstamos ir tarp neturinčių laiko ruoštis egzaminams studentų. Belaidė mini kamera transliuoja užduotį į draugo telefoną, o jau draugas, į jūsų ausyje esančią ausinę diktuoja atsakymus.

Kaip gi išsirinkti tinkamiausią būtent Jums slaptą kamerą?

Visų pirma, atsižvelkite į tai, kokiems tikslams jums reikia slaptos mini vaizdo kameros. Įsivertinkite savo galimybes krauti kamerą ir būtinai pasidomėkite slaptos kameros mini veikimo trukmę. Jeigu kameros reikės neilgiems laiko tarpams, iki 2 valandų, tuomet drąsiai galite rinktis belaides kameras. Jums nereikės rūpintis maitinimo šaltiniu ir visada galėsite ją nešioti su savimi. Dažniausiai tokios kameros yra mažo dydžio, todėl nesunkiai jas paslėpsite. Jeigu kameros reikia ilgesniam negu 2 valandų laikotarpiui ir jos nereikia neštis niekur su savimi, tuomet rinkitės kamerą, kurią galima pajungti prie pastovaus maitinimo šaltinio. Galėsite būti ramūs, jog kamera neišsikraus svarbiu momentu ir pavyks surinkti visą reikalingą medžiagą. Pagalvokite ar Jums reikalinga galimybė stebėti vaizdą tiesiogiai, ar pilnai tiks kamera, kuri įrašinės į atmintį, o Jums beliks karts nuo karto peržiūrėti įrašus. Jeigu būtinas tiesioginis transliavimas, tuomet rinkitės IP kamerą, tik turėkite omeny, kad jai reikalinga internetas, todėl aplinkoje, kurioje naudosite kamerą - būtinas routeris.

Kur gi galima paslėpti slaptą vaizdo kamerą?

Tokių vietų yra daug! Lengviausia paslepiama yra maskuojama IP kamera. Ji kompaktiška, plokščia ir ypatingai mažo dydžio. Ją paslėpti galėsite už paveikslo, tarp daiktų, įdėti į žaislą ar kitą daiktą. Su šia kamera sėkmingai galėsite keliauti į egzaminą, nes ją labai nesunkiai paslėpsite po drabužiais. Svarbiausia, kad būtų išlindusi kameros galvutė, o ji yra maža ir nepastebima.

Skaitote, ir nesugalvojate kur galėtumėte paslėpti kamerą?

Ne bėda, galite rinktis slaptas vaizdo kameras, kurios jau yra įmontuotos į tam tikrą daiktą. Tai gali būti akiniai, rankinis laikrodis, stalinis laikrodis, automobilio pultelis, judesio daviklis, dūmų daviklis, tušinukas arba netgi varžtelis ar saga. Niekam net nekils minčių, kad Jūsų akiniai filmuoja, laikrodis skirtas visai ne laiko stebėjimui, o automobilio pultelis nieko bendro neturi su Jūsų automobiliu. O ką jau kalbėti apie nekaltą varžtelį kažkur balduose arba paprastą juoda sagą Jūsų drabužiuose. Visiškai nepastebimai surinksite visą reikalingą informaciją.

Kaip jau supratote, slaptų kamerų asortimentas išties platus, tad kiekvienas galės išsirinkti labiausiai jo poreikius atitinkančią kamerą.