Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
 • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Apsauga nuo pasiklausymo

Apsauga nuo pasiklausymo gali būti labai naudinga. Ar kažkada teko susimąstyti apie tai, kas būtų, jei kažkokia Jums svarbi informacija nutekėtų į išorę? Mes bijome žmonių, kurie nemoka saugoti svetimų paslapčių, bet dažnai net nesusimąstome, jog tam, kad mūsų paslaptys taptų žinomos visiems, tiesioginio kontakto su žmogumi gali net nereikėti. XXI amžius, tai amžius, kuomet atrodytų, kad sienos turi ausis, o kompiuteris akis. Toks teiginys nebūtinai reiškia paranojos apraiškas.

DRUID D-06 pokalbių apsauga nuo bet kokio pasiklausymo DRUID D-06 pokalbių apsauga nuo bet kokio pasiklausymo
2,995.00€
 • Triukšmo tipas: iškraipymas + aidėjimas
 • Kanalų skaičius, kiekis: 6
 • Darbo trukmė nuo vidinės baterijos, valandos: 4 - 6
Plačiau
Telefono apsauga nuo pasiklausymo triukšmo generatorius Telefono apsauga nuo pasiklausymo triukšmo generatorius

-13%

420.00€ 480.00€
 • Mažas dydis
 • Nukreipiamas į mikrofonus
 • Neskleidžia garsų
Plačiau
Ryšį blokuojanti dėžutė Ryšį blokuojanti dėžutė

-28%

68.00€ 95.00€
 • Blokuojami ryšiai: GSM 2G, 3G, 4G, LTE, WIFI, Bluetooth, UHF, GPS
 • Matmenys: 12x16x9,5cm
Plačiau
Dėklas nuo pasiklausymo didelis Dėklas nuo pasiklausymo didelis
26.00€
 • Apsauga nuo pasiklausymo visiškai blokuoja ryšį, todėl būsite visiškai apsaugotas nuo pasiklausymo per telefoną bet kokiu būdu.
Plačiau
Dėklas nuo pasiklausymo Dėklas nuo pasiklausymo
13.00€
 • Ši apsauga nuo pasiklausymo, apsaugos Jus nuo bet kokių galimų pasiklausymo būdų per mobilųjį telefoną.
Plačiau

Pasiklausymo pavojus

Pasiklausymo aukomis dažnai tampa vyrai arba žmonos, kurių antra pusė yra itin pavydi. Jie net neįtaria, kad gimtadienio proga padovanotame telefone yra įrašyta telefono sekimo programa. Taip pat pasiklausymą gali vykdyti ir konkurentai arba verslo partneriai, kuriems labai svarbu gauti tam tikrą konfidencialią informaciją. Įmonės darbuotojų taip pat gali būti klausomasi, tačiau sąžiningas darbdavys apie tai visada perspėja. Vaikai ir paaugliai irgi papuola į pasiklausymo aukų sąrašą. Tėvams labai svarbu žinoti ką veikia ir su kuo bendrauja jų vaikas. Plačiau apie pasiklausymo prietaisus rasite pasiklausymo įrangos skiltyje.

Kaip apsisaugoti nuo pasiklausymo?

Kokiais būdais Jūsų gali klausytis? Vienas iš būdų yra per GSM blakę. GSM blakę galima įdėti visur – į mašiną, į kambarį ar šiaip tarp asmeninių daiktų. Faktas, kad per atstumą to padaryti neįmanoma, tad jeigu jau informacija pradėjo nutekėti, į įtariamųjų ratą įtraukite žmones, kurie turi prieigą prie Jūsų namų, automobilio ar asmeninių daiktų. Tam, kad lengviau būtų suprasti kur gi paslėpta GSM blakė, pabandykite atgaminti savo atmintyje kur buvote, kuomet garsiai kalbėjote apie dalykus, kurie nutekėjo tretiems asmenims. Ne visada tai padaryti lengva, juk tą pačią informaciją kartais skleidžiame keliose vietose. Išspręsti šią problemą galite su apsauga nuo pasiklausymo „Rabbler“.

Apsaugos nuo pasiklausymo galimybės

Apsauga nuo pasiklausymo triukšmo generatorius yra pakankamai mažo dydžio, todėl ją lengvai galite transportuoti ir esant poreikiui įjungti. Šis mobilus triukšmo generatorius rabbler skleidžia tam tikrus užgožiančius garsus, kurių pagalba iššifruoti Jūsų pokalbį bus praktiškai nerealu. Paslapčia Jūsų pokalbio besiklausančiam asmeniui teks stipriai nusiminti, nes reikiamos informacijos jis negaus, o Jūs galėsite mėgautis saugumo jausmu.

Apsauga nuo pasiklausymo telefonams

Pasiklausymas taip pat gali vykti ir per Jūsų telefoną. Dažnai žmonės kelis metus naudoja telefoną, kuriame yra pasiklausymas ir netgi neįtaria, kad Jų yra klausomasi. Neįtaria iki tol, kol telefonu apkalbėta informacija su patikimais asmenimis nenuteka į išorę. Dar baisiau pasidaro tada, kai nuteka informacija, kuri net nebuvo aptariama telefonu. Telefonas tiesiog gulėjo toje pačioje patalpoje kur vyko pokalbis. Žmonės dažnai galvoja, kad saugumui užtikrinti užtenka tiesiog išjungti telefoną. Ne, tai yra labai didelė klaida. Pasiklausymas kuo puikiausiai veikia ir per išjungtą telefoną. Situacija atrodo išties beviltiška. Bet ne, telefonams irgi egzistuoja apsauga nuo pasiklausymo.

Dėklas nuo pasiklausymo

Dėklas nuo pasiklausymo kuo puikiausiai apsaugo telefonus nuo pasiklausymo. Kadangi dėklas visiškai blokuoja ryšį, tad būsite pilnai apsaugotas nuo bet kokio pasiklausymo per telefoną. Reiktų paminėti, kad ryšys bus visiškai blokuojamas, todėl Jūsų ne tik, kad niekas negirdės, bet su Jumis taip pat niekas negalės ir susisiekti. Jeigu laukiate svarbaus skambučio ar žinutės, tai tam laikotarpiui telefono į dėklą dėti neverta. Dėklu naudotis yra visiškai saugu, jis neskleidžia jokių spindulių, o tiesiog nepraleidžia elektromagnetinių bangų. Vizualiai dėklas irgi nesukelia jokių įtarimų, jame nėra nieko neįprasto. Jis atrodo kaip paprastas telefono dėklas, tad niekam nekils nereikalingų klausimų kokiu tikslu jis naudojamas. Dėklų yra dviejų dydžių – mažesnis ir didesnis, tad kiekvienas galės pasirinkti sau tinkamiausią. Naujausiems išmaniesiems telefonams kuo puikiausiai tinka didelis dėklas nuo pasiklausymo. Į jį tikrai drąsiai tilps net didelis išmanusis telefonas. Nuo pasiklausymo telefonu galėtų apsaugoti blokatorius, tačiau juos naudoti yra draudžiama.

Pakonsultuosime Jums apie apsaugą nuo pasiklausymo

Detalią informaciją apie apsaugą nuo pasiklausymo galite sužinoti mūsų puslapyje. Kiekviena prekė yra nuosekliai aprašyta. Jeigu vis tik liks klausimų, tai drąsiai galite skambinti darbo dienomis į nurodytus puslapyje telefonus ir gauti visą norimą informaciją. Skambučių nemėgstantys asmenys gali parašyti mums į nurodytus el. paštus. Mielai atsakysime į visus rūpimus klausimus ir esant reikalui pateiksime pasiūlymą. Skeptiškai nusiteikusieji visada gali atvykti į mūsų ofisą Vilniuje arba Šiauliuose ir išbandyti dominančią prekę.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokiais tikslais naudojama apsauga nuo pasiklausymo?

Netgi išjungtą telefoną galima sekti ir pasiklausyti. Aišku, galima išimti SIM kortelę, bet tą daryti kiekvieną kartą labai vargina. Dėkliukai arba dėžė yra puikus išsigelbėjimas.

Kokiu principu veikia apsauga nuo pasiklausymo?

Apsauga nuo pasiklausymo blokuoja ryšį, įrenginiai neskleidžia jokio signalo. Jums reikia tiesiog padėti norimą daiktą į dėklą ar dėžutę ir signalas bus blokuojamas.

Susisiekite su mumis

Captcha