Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
 • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Lauko kameros

Lauko kameros prireikia tada, kai veiksmas, kurį norite stebėti vyksta lauke. Dėl įvairių oro sąlygų ir išorinių veiksnių daromos įtakos, standartinės stebėjimo kameros lauko sąlygom veiks neilgai ir nekokybiškai. Specialios lauko kameros yra atsparios lietui, sniegui, saulei, karščiui ir šalčiui. Taip yra todėl, kad jos yra pagamintos iš labai stiprių konstrukcinių medžiagų, kurios yra skirtos darbui nepalankiomis oro sąlygomis. Visi šitie veiksniai niekaip neįtakos lauko kameros veikimo ir filmavimo kokybės. Medžioklės kameros irgi gali būti naudojamos lauko aplinkos stebėjimui.

Lauko kamerų perkamiausios prekės

BELAIDĖ LAUKO KAMERA 4G BELAIDĖ LAUKO KAMERA 4G

-12%

274.00€ 310.00€
 • Pilnai belaidė nereikia maitinimo
 • Dedasi SIM kortelė
 • Veikimas iki 3 mėnesių
Plačiau
LAUKO IP KAMERA ŠVIESTUVAS LAUKO IP KAMERA ŠVIESTUVAS

-11%

160.00€ 180.00€
 • Video raiška 1280x960
 • Kameros aprėpties kampas: 90°
 • 32GB kortelėje telpa 6val. įrašo
Plačiau
BELAIDĖ LAUKO KAMERA 4G BELAIDĖ LAUKO KAMERA 4G

-12%

274.00€ 310.00€
 • Pilnai belaidė nereikia maitinimo
 • Dedasi SIM kortelė
 • Veikimas iki 3 mėnesių
Plačiau
LAUKO IP KAMERA ŠVIESTUVAS LAUKO IP KAMERA ŠVIESTUVAS

-11%

160.00€ 180.00€
 • Video raiška 1280x960
 • Kameros aprėpties kampas: 90°
 • 32GB kortelėje telpa 6val. įrašo
Plačiau
Naktinė lauko kamera su SD kortele Naktinė lauko kamera su SD kortele

-27%

69.00€ 95.00€
 • Kameros technologija: 1/4 CMOS
 • Raiška: 640x480
 • Kameros aprėpties kampas: 70°
Plačiau

Lauko stebėjimo kamerų funkcionalumas

Lauko stebėjimo kameros yra skirtos stebėti lauko teritoriją, esančią greta namo ar organizacijos pastato. Galima naudoti vieną arba kelias kameras. Kelių kamerų dažniausiai reikia tuomet, jeigu teritorija yra didelė ir vienos kameros pagalba jos visos aprėpti neįmanoma. Lauko vaizdo stebėjimo kameros gali būti su atminties kortele, o taipogi gali transliuoti vaizdą tiesiogiai. Faktas, kad lauko vaizdo kameros transliuojančios vaizdą tiesiogiai yra žymiai naudingesnės, nes tam, kad peržiūrėti vaizdo medžiagą Jums nereikia kas kartą iš kameros išimti kortelės. Jums užtenka įjungti specialią programėlę savo telefone arba kompiuteryje ir Jūs jau stebite vaizdą gyvai. Viena iš tokių kamerų mūsų parduotuvėje yra ip kamera su gsm kortele 3g, 4g full hd. Šios lauko stebėjimo kameros techniniai duomenys ypatingai geri. Kameros raiška full HD, galima reguliuoti vaizdo apžvalgos kampą, įrašytą vaizdą įmanoma peržiūrėti nuotoliniu būdu, yra 4 judesio aptikimo režimai ir daug kitų privalumų.

Stebėjimo kameros medžioklėje

Lauko vaizdo stebėjimo kameros reikalingos ne tik teritorijų stebėjimui. Lauko kamera gali praversti ir medžioklėje. Tam skirtos specialios medžioklės kameros, kurios užfiksavus judesį tuoj pat fotografuoja ir siunčia nuotrauką Jums į el. paštą, o Jūs savo ruožtu vykstate į vietą. Tai yra labai patogu, nes medžioklės metu Jūs galite tiesiog ilsėtis, Jums nereikia įtampoje laukti kol pasirodys gyvūnas, galite tiesiog šiltai sėdėti ir gurkšnoti arbatą. Didelis privalumas, kad medžioklės kameros veikia be maitinimo, joms nereikalinga elektra, į jas dedamos baterijos, todėl kamerą galima įtaisyti bet kur. Žverių stebėjimo kameros budėjimo režimas yra labai ilgas – gali siekti net iki keletos mėnesių. Kamera medžioklei gali labai puikiai pasitarnauti ir kaip apsauga nuo vagių. Palikę tokią kamerą sodyboje gausite nuotrauką ar tiesiog įrašysite vaizdo įrašą su vagimis ar vandalais.

Kameras įsigyti galite mūsų el. parduotuvėje arba atvykę į mūsų fizines parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Parduotuvėse konsultantai padės Jums išsirinkti tinkamiausią kamerą ir paaiškins pasirinktos kameros veikimo principą.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip peržiūrėti įrašus, jei kamera filmuoja tik į atmintį?

Reikės išimti kortelę iš kameros ir peržiūrėti įrašus. Tam būtinai turėsite nusiimti kamerą, išimti kortelę, peržiūrėti įrašus, įdėti kortelę ir uždėti kamerą atgal. Kartai kortelę iš kameros galima išimti nenuėmus kameros.

Kokiomis sąlygomis veikia lauko kameros?

Lauko kameros nebijo lietaus, drėgmės, purvo ir temperatūros. Aišku, atsparumas temperatūrai yra ribotas, dažniausiai nuo -30 iki 55 ºC.

Ar reikalingas pastovus maitinimo šaltinis?

Dažniausiai – taip. Be maitinimo kameros įpratai veikia trumpai, iki 3 valandų, o paskui išsikrauna ir išsijungia. Išimtis – medžioklinės kameros, kurios veikia su 8 AA tipo baterijomis.

Susisiekite su mumis

Captcha