Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Lauko kameros

Lauko kameros prireikia tada, kai veiksmas, kurį norite stebėti vyksta lauke. Dėl įvairių oro sąlygų ir išorinių veiksnių daromos įtakos, standartinės stebėjimo kameros lauko sąlygom veiks neilgai ir nekokybiškai. Specialios lauko kameros yra atsparios lietui, sniegui, saulei, karščiui ir šalčiui. Taip yra todėl, kad jos yra pagamintos iš labai stiprių konstrukcinių medžiagų, kurios yra skirtos darbui nepalankiomis oro sąlygomis. Visi šitie veiksniai niekaip neįtakos lauko kameros veikimo ir filmavimo kokybės. Medžioklės kameros irgi gali būti naudojamos lauko aplinkos stebėjimui.

-42% IP kamera lauko IP kamera lauko
59.00€ 102.00€
-24% IP kamera su GSM kortele 3G, 4G, FULL HD IP kamera su GSM kortele 3G, 4G, FULL HD
219.00€ 290.00€
-11% Kamera medžioklei ir stebėjimui Kamera medžioklei ir stebėjimui
159.00€ 179.00€
-11% LAUKO IP KAMERA ŠVIESTUVAS LAUKO IP KAMERA ŠVIESTUVAS
160.00€ 180.00€
-13% Mini IP kamera WIFI Mini IP kamera WIFI
139.00€ 160.00€
-27% Naktinė lauko kamera su SD kortele Naktinė lauko kamera su SD kortele
69.00€ 95.00€
-40% Vaizdo kameros imitacija kupolinė Vaizdo kameros imitacija kupolinė
12.00€ 20.00€
-35% Vaizdo kameros imitacija lauko Vaizdo kameros imitacija lauko
17.00€ 26.00€

Lauko stebėjimo kameros yra skirtos stebėti lauko teritoriją, esančią greta namo ar organizacijos pastato. Galima naudoti vieną arba kelias kameras. Kelių kamerų dažniausiai reikia tuomet, jeigu teritorija yra didelė ir vienos kameros pagalba jos visos aprėpti neįmanoma. Lauko vaizdo stebėjimo kameros gali būti su atminties kortele, o taipogi gali transliuoti vaizdą tiesiogiai. Faktas, kad lauko vaizdo kameros transliuojančios vaizdą tiesiogiai yra žymiai naudingesnės, nes tam, kad peržiūrėti vaizdo medžiagą Jums nereikia kas kartą iš kameros išimti kortelės. Jums užtenka įjungti specialią programėlę savo telefone arba kompiuteryje ir Jūs jau stebite vaizdą gyvai. Viena iš tokių kamerų mūsų parduotuvėje yra ip kamera su gsm kortele 3g, 4g full hd. Šios lauko stebėjimo kameros techniniai duomenys ypatingai geri. Kameros raiška full HD, galima reguliuoti vaizdo apžvalgos kampą, įrašytą vaizdą įmanoma peržiūrėti nuotoliniu būdu, yra 4 judesio aptikimo režimai ir daug kitų privalumų.

Lauko vaizdo stebėjimo kameros reikalingos ne tik teritorijų stebėjimui. Lauko kamera gali praversti ir medžioklėje. Tam skirtos specialios medžioklės kameros, kurios užfiksavus judesį tuoj pat fotografuoja ir siunčia nuotrauką Jums į el. paštą, o Jūs savo ruožtu vykstate į vietą. Tai yra labai patogu, nes medžioklės metu Jūs galite tiesiog ilsėtis, Jums nereikia įtampoje laukti kol pasirodys gyvūnas, galite tiesiog šiltai sėdėti ir gurkšnoti arbatą. Didelis privalumas, kad medžioklės kameros veikia be maitinimo, joms nereikalinga elektra, į jas dedamos baterijos, todėl kamerą galima įtaisyti bet kur. Žverių stebėjimo kameros budėjimo režimas yra labai ilgas – gali siekti net iki keletos mėnesių. Kamera medžioklei gali labai puikiai pasitarnauti ir kaip apsauga nuo vagių. Palikę tokią kamerą sodyboje gausite nuotrauką ar tiesiog įrašysite vaizdo įrašą su vagimis ar vandalais.

Kameras įsigyti galite mūsų el. parduotuvėje arba atvykę į mūsų fizines parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Parduotuvėse konsultantai padės Jums išsirinkti tinkamiausią kamerą ir paaiškins pasirinktos kameros veikimo principą.

Susisiekite su mumis