Prisijungti /Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Telefono sekimo įranga

Telefono sekimas, vieniems tai skamba viliojančiai, o kitiems bauginančiai. Šiuolaikiniame pasaulyje tai yra įmanoma. Viliojančiai skamba tiems, kas jau turi viziją kam ir kodėl norėtų įrašyti telefono sekimo programą arba pasiklausymo įrangą telefone. Bauginančiai nuskambės tam, kas žino, kad jo aplinkoje yra žmogus, kuris tikrai galėtų telefono pasiklausymo programą įrašyti į jo telefoną. Dar vieniems, gali ateiti supratimas kokiu būdu pastaruoju metu nutekėdavo visa informacija.

Telefono sekimo įrangos perkamiausios prekės

Mobilaus telefono patikrinimas nuo sekimo Mobilaus telefono patikrinimas nuo sekimo
50.00€
  • Atnešus savo telefoną, mes patikrinsime ar jūsų telefone įdiegta sekimo programa.
Plačiau
Telefono sekimas ANDROID BASIC Telefono sekimas ANDROID BASIC
125.00€
  • TELEFONŲ SEKIMAS ANDROID BASIC- tai mobilaus telefono sekimo įranga
Plačiau
Telefono sekimas ANDROID VIBER Telefono sekimas ANDROID VIBER
405.00€
  • u šia programa galėsite: perklausyti pokalbius, perskaityti sekamo objekto sms, matyti visą skambučių registrą, nustatyti buvimo vietą ir t.t
Plačiau
Mobilaus telefono patikrinimas nuo sekimo Mobilaus telefono patikrinimas nuo sekimo
50.00€
  • Atnešus savo telefoną, mes patikrinsime ar jūsų telefone įdiegta sekimo programa.
Plačiau
Telefono sekimas ANDROID BASIC Telefono sekimas ANDROID BASIC
125.00€
  • TELEFONŲ SEKIMAS ANDROID BASIC- tai mobilaus telefono sekimo įranga
Plačiau
Telefono sekimas ANDROID PLIUS Telefono sekimas ANDROID PLIUS
259.00€
  • SMS sekimas, pokalbių įrašai, GPS telefono vietos nustatymas ir t.t
Plačiau
Telefono sekimas ANDROID PROFESSIONAL Telefono sekimas ANDROID PROFESSIONAL

-26%

390.00€ 527.00€
  • TELEFONŲ SEKIMAS ANDROID PROFESSIONAL - tai bene geriausia rinkoje esanti mobilaus telefono sekimo įranga
Plačiau
Telefono sekimas ANDROID VIBER Telefono sekimas ANDROID VIBER
405.00€
  • u šia programa galėsite: perklausyti pokalbius, perskaityti sekamo objekto sms, matyti visą skambučių registrą, nustatyti buvimo vietą ir t.t
Plačiau

Patikrinkite savo telefoną nuo sekimo

Ką daryti, jeigu supratote, kad tretieji asmenys žino niekur neviešinamą informaciją apie Jus, kuri buvo įgarsinama tik kalbant telefonu? Pasitikrinkite savo telefoną! Ar tai įmanoma padaryti savarankiškai? Savarankiškai gyvenime padaryti galima beveik viską, jei tik žinote būdą ir turite reikalingus įrankius. Tačiau, jei atitinkamų žinių ir įrankių neturite, visada geriau kreiptis į šios srities profesionalą. Besikreipdami į specialistą galėsite jaustis užtikrintai, kad tikrai nieko nepraleidote ir verdiktas apie telefono sekimo programą bus teisingas. Faktas, kad tikrai nebūtinai telefono patikrinimo metu paaiškės, kad yra įdiegta sekimo programėlė. Tačiau tada jau galėsite būti ramūs dėl to, kad Jūsų telefonas tikrai nėra sekamas ir galėsite ieškoti kito informacijos nutekėjimo šaltinio.

Įrašykite telefono sekimo įrangą

Sekimo programos telefonui gali būti įdiegtos tiek atvežus telefoną mums, tiek savarankiškai. Diegiantis programą žmogus privalo turėti telefoną savo rankose, todėl nuotoliniu būdu jos įrašyti neįmanoma. Įrašant programą savarankiškai Jums nereikia niekur išeiti iš namų. Turite rankose telefoną į kurį planuojate įrašyti programą, o mūsų konsultantas aiškina Jums žingsnis po žingsnio ką reikėtų daryti. Savarankiškas įrašymo būdas tinka tiems, kas gerai nusimano technikoje. Žmogui, kuris nelabai „draugauja“ su technika savarankiškai įrašyti programą būtų gan sudėtinga. Kokios gi būna sekimo programos telefonui? Mūsų parduotuvėje tokios programos yra keturių tipų, todėl kiekvienas galės išsirinkti sau tinkamiausią. Pigiausia programa į serverį renka tokią informaciją: SMS žinutes, įeinančių ir išeinančių skambučių registrą, sekamo telefono buvimo vietos koordinates, kontaktų sąrašą, naršyklėje lankytas svetaines bei įvykių pažymėtų kalendoriuje sąrašą. Kiek brangesnė programa papildomai dar kaupia serveryje įeinančių ir išeinančių skambučių įrašus, vaizdo įrašus ir nuotraukas bei turi pasiklausymo funkciją, o visi aplinkos garsai būna įrašyti ir prieinami serveryje. Trečia pagal brangumą programa nuo aukščiau paminėtos skiriasi tik tuo, kad priešingai negu aukščiau minėta, kuri tinka tik telefonams, kurių android programinė įranga yra iki 6.0.1, ji tinka visiems telefonams su android sistema. Pati brangiausia telefono sekimo programa - telefono sekimas android professional - turi daugiausiai galimybių. Be visų aukščiau minėtų galimybių, turint šią programą serveryje dar rasite įdiegtų programų sąrašą, o kas daugumai yra svarbiausia - gausite į serverį skype, viber, facebook, whatsapp gautas ir išsiųstas iš telefono žinutes. Labai svarbus faktas, kad visos mūsų siūlomos programos tinka tik android operacinei sistemai. Telefono sekimas aktualiausias yra fiziniams asmenims. Pagrindinė priežastis, dėl kurios reikalinga telefono sekimo programa – saugumas ir užtikrintumas.

Kodėl telefono sekimo įranga verta įdiegti pas mus?

Taip paprastai programos įrašyti nepavyks. Kodėl? Todėl, kad kaip jau ir buvo kalbėta aukščiau, programos įrašymui telefonas turi pakliūti į specialisto rankas. O tai reiškia, kad reiktų bent dviem parom atiduoti telefoną. Taip pat yra galimybė įsidiegti programą patiems, paėmus telefoną į rankas bent pusvalandžiui. Tai padaryti padėsime mes. Programėlę sėkmingai galima įdiegti į telefoną, kurį planuojate dovanoti. Nupirkus telefoną tiesiog paliksite jį specialistui ir po dviejų parų atsiimsite jau su įrašyta sekimo programėle. Tokią dovaną drąsiai galite įteikti savo nepilnamečiui vaikui, ypač jeigu jo elgesys verčia Jūs sunerimti. Vaikas arba paauglys, kurio telefone yra tokia programėle visada bus matomas ir visi faktai apie jį bus žinomi. Taip, apie tai ką veikia vaikas galima sužinoti tiesiog su juo pasikalbėjus, bet prisiminkime, kad toli gražu ne visi vaikai, o ypač paaugliai yra linkę atvirauti. Kadangi programėlė yra nematoma, tai Jūsų vaikas net neįtars, kad jo telefonas yra sekamas.

Telefono stebėjimas asmeniniame gyvenime

Programas taip pat galima įdiegti darbuotojams bei savo antrajai pusei, tačiau šiuo atveju labai svarbu žinoti, kad tiek darbuotojai, tiek antroji pusė turi žinoti tai, kad jų telefonas stebimas. Jeigu įrašysite programėlę savo pavaldiniui arba antrajai pusei be perspėjimo, galite sulaukti rimtų nemalonumų su teisėsauga.

Kaip įdiegti telefono sekimo įranga?

Pasiklausymo įrangos telefone įrašymui Jums reikės atsiųsti arba atnešti telefoną į mūsų fizinę parduotuvę Vilniuje ar Šiauliuose ir po dviejų parų atgausite telefoną jau su programėle. Taip pat programą galime padėti įsirašyti patiems. Tokiu atveju reikalingas išankstinis apmokėjimas. Tiek Vilniuje, tiek Šiauliuose taip pat galite ir pasitikrinti ar Jūsų telefonas nėra sekamas. Šis procesas užtrunka gerokai trumpiau - apie pusvalandį, tad Jums nereikės net niekur išeiti. Jeigu savarankiškai suprasti kurią gi programėlę pasirinkti yra per sudėtinga, tai drąsiai galite skambinti mūsų el. parduotuvės konsultantams, kurie mielai Jums pagelbės ir atsakys į visus rūpimus klausimus.

Daugiau sužinoti apie sekimo įranga galite paskambinę mums į puslapyje pateiktus telefonus arba tiesiog užsukę iš anksto susitarus į mūsų fizines parduotuves Vilniuje ir Šiauliuose.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar į visus telefonus galima įrašyti sekimo programą?

Sekimo programą galima įrašyti į visus telefonus su Android programine įranga, bet priklausomai nuo telefono modelio skiriasi sekimo programos funkcionalumas. iPhone telefonams sekimo programų neparduodame.

Ar programa bus matoma telefone?

Ne, programėlė nebus matoma. Jei viską darysite atsargiai ir patys neišsiduosite – niekas net nesupras, jog yra sekamas.

Ar galima įrašyti programą nuotoliniu būdu?

Ne, programos įrašymui reikia fiziškai prieiti prie sekamo telefono. Per nuotolį programa negali būti įrašoma. Programą galite įrašyti patys, jei turite telefoną ir apsaugos kodą. Esant tokiam poreikiui susisiekite su mumis ir mes padėsime tai padaryti.

Ar telefono sekimas reikalauja kokių nors parametrų?

Mūsų siūlomai sekimo įrangai reikalingas mobilusis įrenginys, kuriame būtų ,,Android“ operacinė sistema.

Ar galima sekti telefoną, jei jis yra išjungtas arba jei GPS yra išjungtas?

Mobilus įrenginys negali būti sekamas, jeigu jis yra išjungtas arba GPS funkcionalumas yra išjungtas.

Ar telefonų sekimo programos gali veikti visame pasaulyje?

Nesvarbu kokio pasaulio vietoje Jūs būtumėte, Jūs vis tiek galėsite sekti norimą mobilųjį įrenginį, jeigu jame bus įjungtas GPS signalas ir pats mobilusis įrenginys.

Susisiekite su mumis

Captcha