Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Blakių detektoriai

Blakių detektorius gan nekasdieniškas įrenginys. Jausmas, kuomet atrodo, kad esate stebimas, girdimas ar matomas veikiausiai pažįstamas kiekvienam. Tuomet regis sienos turi ausis, stalas akis, o be visa to dar kažkur įmontuotas yra GPS seklys. Kartais tas jausmas mus apgauna ir paaiškėja, kad tai viso labo fantazijos vaisius, tačiau pasitaiko atvejų kuomet visi šitie įtarimai pasitvirtina. Kaip gi sužinoti fantazijos tai ar realybė? Labai paprastai, tereikia į pagalbą pasitelkti blakių detektorių. Taip vadinamas blakių detektorius padės surasti ne tik blakes, bet ir slaptas kameras bei GPS trackerius.

Blakių detektorius rinkoje yra ne ką mažiau paklausus dalykas negu pati pasiklausymo įranga. Šiuo metu rinka gali pasiūlyti daugybę prietaisų skirtingomis kainomis, kurie leidžia aptikti ir susekti pasiklausymo įrangą. Kuo gi tie prietaisais skiriasi? Iš esmės skiriais savo kokybe ir aptinkamų signalų kiekiu. Paprasčiausias aptinka GSM, UHF, VHF ir kitus radijo dažnius. Pats sudėtingiausias blakių ieškiklis gali aptikti ne tik radijo dažnius, bet ir tokius sudėtingus skaitmeninius protokolus kaip 3G, 4G, WiFi ir Bluetooth. Mūsų parduotuvėje tai yra visų ryšių profesionalus blakių detektorius 1207i. Dažnas klientas klausia, ar blakių detektorius gali aptikti miegančias blakes? Ne, tam, kad detektorius galėtų aptikti miegančias blakes papildomai reikalinga speciali įranga, o net ir su jos pagalba miegančias blakes aptikti įmanoma tik automobilyje. Paklausite, ar įmanoma surasti pasiklausymo įranga be detektoriaus? Teoriškai įmanoma, bet faktiškai tai yra praktiškai beviltiška. Taip yra todėl, kad niekas nededa pasiklausymo įrangos matomoje vietoje, nes ji tiesiog būtų surasta. Pasiklausymo įranga dažniausiai yra labai kruopščiai slepiama. Įsivaizduokite kiek laiko Jums reikės sugaišti, kad apieškoti kiekvieną automobilio arba patalpos kampą? Faktas, kad daug, o dar turėkite omeny, kad visada atsiras tokių kampų ar slėptuvių, apie kurias Jūs net nenutuokėte. Ar po tokios apieškos pasidarys ramu ir saugumo jausmas grįš? Tikrai ne, todėl galiausiai vis tiek bus reikalingas detektorius.

Detektoriai būna analoginiai ir skaitmeniniai. Analoginiai detektoriai reaguoja į blakės signalą realiu metu. Skaitmeniniai detektoriai taip pat gali užfiksuoti blakės veikimą ir įrašyti duomenis į atmintį. Ši funkcija reikalinga surasti giliai miegančias blakes, kurios gali įsijungti tik kartą per parą 10 minučių, o visu kitu laiku neskleidžia jokių signalų. Palikę tokį detektorių mašinoje arba patalpoje bent parai, sužinosite kokiu laiku suveikė siųstuvas. Dėl šių galimybių tokie prietaisai yra brangesni.

Blakių ieškiklis yra prieinamas kiekvienam. Tam, kad apieškoti patalpas ar automobilį tikrai nereikia būti profesionaliu šnipu ar detektyvu, nes jų naudojimas labai paprastas. Detektorių tereikia įjungti, o toliau jau stebėti lemputes. Reikėtų žinoti, kad sekimo įranga gali skleisti įvarius signalus. Jeigu detektoriaus aptinkamų signalų kiekis yra mažas – yra tikimybė, kad įrangos surasti nepavyks, nes jos skleidžiamo signalo blakių ieškiklis tiesiog neatpažins. Kurį gi detektorių pasirinkti? Tiesiog žinokite, kad kuo kokybiškesnis yra detektorius, tuo geriau jis atpažįsta įvairius signalus ir atitinkamai tuo didesnė yra jo kaina. Detektorius  galima naudoti netgi Rusijoje ir kitose griežtesnių įstatymų valstybėse.

Apie blakių detektorius galite sužinoti ne tik mūsų puslapyje, bet ir atvykę į mūsų fizines parduotuves Vilniuje arba Šiauliuose. Vietoje galėsite išbandyti detektorius ir nuspręsti, kuris gi detektorius blakėms Jums tinka labiausiai.

Susisiekite su mumis