Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Ausinės egzaminams

Slaptos ausinės yra tikras išsigelbėjimas. Tokios mintys dažnai sukasi beveik kiekvieno studento galvoje. Tačiau labai svarbu žinoti, kad ausinių naudojimas per egzaminą yra griežtai draudžiamas, todėl naudodami ausines Jūs rizikuojate ne tik palikti visam laikui universiteto arba kolegijos sienas, bet ir galite sulaukti nemalonumų su teisėsauga. Ar tikrai tokiame jauname amžiuje to reikia? Ar norite susigadinti savo reputaciją visam likusiam gyvenimui?

Ausinės egzaminams, apie tokį nuostabų dalyką tikriausiai svajojo kiekvienas studentas. Tik įsivaizduokite kiek laiko ir energijos galima būtų sutaupyti, jeigu nereiktų ruoštis egzaminams? Galėtumėte visą dieną žaisti kompiuterinius žaidmus ar drybsoti lovoje. Slaptos ausinės yra tikras išsigelbėjimas. Tokios mintys dažnai sukasi beveik kiekvieno studento galvoje. Tačiau labai svarbu žinoti, kad ausinių naudojimas per egzaminą yra griežtai draudžiamas, todėl naudodami ausines Jūs rizikuojate ne tik palikti visam laikui universiteto arba kolegijos sienas, bet ir galite sulaukti nemalonumų su teisėsauga. Ar tikrai tokiame jauname amžiuje to reikia? Ar norite susigadinti savo reputaciją visam likusiam gyvenimui?

Aišku, galima tiesiog pasidaryti liaudiškai vadinamą „špargalkę“ ir viską nusirašyti. Tačiau svarbu nepamiršti, kad pačios „špargalkės“ pagaminimas užima daug laiko, kurį galite skirti sau. Niekada negalite žinoti iš anksto egzamino užduočių, todėl tarp visos esančios informacijos atrasti būtent tai, ko reikia yra sudėtinga ir rizikinga. Kalbant apie riziką, tai reikia paminėti, kad „špargalke“ reikia mokėti nepastebimai naudotis. Yra lektorių, pas kuriuos nusirašyti tiesiog neįmanoma, nes jie ne tik stebi viską, kas vyksta, bet ir prieš egzaminą patikrina kišenes.

Galiausiai egzamino metu Jūs patiriate beprotiškai didelį stresą. Streso metu žmogus yra linkęs elgtis neadekvačiai ir neapgalvotai, todėl lengvai gali išsiduoti, kad naudoja ausines egzaminams. Ausinė yra paslėpta giliai ausyje ir yra visiškai nematoma. Induktyvinė kilpa dedasi ant kaklo ir kadangi yra slepiama po drabužiais, tai jos irgi nesimato. Ausinės yra jungiamos prie telefono, kurį irgi gan nesunkiai galima paslėpti kažkur po drabužiais. Vienos slaptos ausinės prie telefono jungiasi per bluetooth ryšį, o kitos jungiasi tiesiogiai į telefono ausinių lizdą. Bluetooth slaptos ausinės egzaminams yra patogios tuo, kad visiškai neturi laidų. Komplekte yra tik ausinė ir induktyvinė kilpa. Pigesnės mini ausinės jungiasi į telefono ausinių lizdą, o taip pat jų maitinimui reikalingos dvi

kronos, todėl natūralu, kad jos turi laidų, kurie kažkam gali sukelti diskomfortą.

Ausinės egzaminams turi labai jautrų mikrofoną, todėl anot netinkamai besielgiančių studentų, jos kuo puikiausiai tinka į žodinį egzaminą, nes aname laido gale esantis žmogus puikiai girdi klausimus. Ką daryti per egzaminą, kuris yra laikomas raštu? Studentų teigimu, galima tiesiog tyliai šnabždėti klausimus į mikrofoną, o esant galimybei nufotografuoti užduotis ir išsiųsti jas draugui per messengerį, viberį ar kitą programą. Tai yra sudėtingesni būdai. Dar vienas būdas, kurį labai mėgsta nusirašinėjantys studentai yra įsigyti specialią maskuojamą ip kamerą ir paslėpti ją po drabužiais. Visos užduotys bus tiesiogiai transliuojamos į žmogaus, kuris Jums sutiko pagelbėti egzamino metu telefoną. Labai norime dar kartą pabrėžti, kad už ausinių naudojimą egzamino metu galima sulaukti rimtų nemalonumų. Ausinių naudojimas egzamino metu pažeidžia mokslo įstaigų vidines taisykles.

Studentai, kuriems nereikia žinių, bet užtenka tik diplomo, laiko ausines egzaminams investicija. Studijos vyksta kelis metus, o tų kelių metų bėgyje būna dešimtys egzaminų. Nusirašinėjantys studentai įsivaizduoja, kad sutaupysdaug laiko ir energijos, jeigu neturės ruoštis egzaminams. Tiek mini ausinės, tiek kamera drąsuoliams galės tarnauti per visus studijų metus. Didelis privalumas ne tik tame, kad ausinės įsivaizduojamai padės Jums sutaupyti begalę laiko ir nervų, jos dar ir garantuotai sutaupys pinigų, jei pastoviai tenka perlaikinėti egzaminus. Nėra paslaptis, kad egzaminų perlaikymas kainuoja, bet turint mini ausines ši problema nebus aktuali. Bet faktas, kad visa tai galioja tik tuo atveju, jeigu viskas vyksta sklandžiai. Mes to daryti nerekomenduojame. Jeigu busite pagauti, tai gali kainuoti daug nervų, laiko, pinigų, o dar ir reputacijos. Juolab daug svarbiau išmokti kažką naujo, nei tiesiog išlaikyti egzaminą.

Ausinių naudojimo paskirtis gali būti ir visiškai kitokia. Nerizikinga ir nenešanti jokių blogų pasekmių. Jas galite naudoti pvz. per renginius, kur didelė ausinė gadina visą įvaizdį ir Jums trukdo. Ausinė dedama giliai į ausį, todėl yra visiškai nematoma, niekas net iš arti nepastebės, kad Jūs ją turite.

Ausinių naudojimas yra labai paprastas, prie visų ausinių komplekte yra instrukcija, todėl tinkamai naudojant viskas vyksta labai sklandžiai. Jeigu kyla kažkokių papildomų klausimų ar neaiškumų, tai darbo dienomis drąsiai galite skambinti mūsų konsultantams į atitinkantį Jūsų regioną numerį ir gausite visus atsakymus. Jeigu nemėgstate bendrauti telefonu, iš anksto susitarę galite atvykti į fizinę parduotuvę Vilniuje arba Šiauliuose, kur ausines galėsite apžiūrėti ir išbandyti, o patikus įsigyti. Labai svarbus momentas, kad ausinės turi garantiją, todėl tikrai neteks nerimauti, kad jos vieną dieną tiesiog suges ir jas teks išmesti.

Susisiekite su mumis