Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Paslaugos

Kaip aptikti pasiklausymo įrangą? Atsakymą žino toli gražu ne visi. Atrodytų, kad nėra tame nieko sudėtingo – pasiimi detektorių ir jo pagalba randi visą paslėptą sekimo įrangą. Tačiau ne viskas taip paprasta. Taip, detektorius tikrai puikus pagalbininkas atliekant blakių paiešką, tačiau tam tikrais atvejais vien detektoriaus neužtenka. Tam, kad kokybiškai atlikti apiešką reikalingos žinios ir papildoma įranga, todėl mes Jums siūlome ekspertus blakių paieškoje ir mobilaus telefono patikrinimui nuo sekimo, su mūsų pagalba Jūs būsite saugūs.

Kompiuterio patikrinimas nuo sekimo Kompiuterio patikrinimas nuo sekimo
50.00€
  • Atnešus savo kompiuterį, mes patikrinsime ar jame įdiegta sekimo programa.
Plačiau
Blakių paieška Blakių paieška
200.00€
  • Blakių paieška nėra pats lengviausias procesas, todėl norint turėti užtikrintumą, geriau šią užduotį patikėti specialistams.
Plačiau
Mobilaus telefono patikrinimas nuo sekimo Mobilaus telefono patikrinimas nuo sekimo
50.00€
  • Atnešus savo telefoną, mes patikrinsime ar jūsų telefone įdiegta sekimo programa.
Plačiau

Kaip aptikti pasiklausymo blakę?

Svarbu žinoti, kad jeigu blakė yra mieganti, tai vien tik paprasto detektoriaus pagalba jos aptikti bus beveik neįmanoma. Įmanoma bus tik tuo atveju, jeigu Jums labai pasiseks ir apieškos metu blakė kaip tik „pabus“ iš miegojimo režimo. Todėl faktas, kad norint užtikrintumo samdyti šioje srityje kompetentingą asmenį yra ženkliai parankiau, negu nusipirkti detektorių ir rizikuoti nieko nerasti. Su šios srities specialistu pasiklausymo įrangos aptikimas bus žymiai paprastesnis ir patikimesnis. Toks žmogus tikrai žino atsakymą į klausimą „kaip aptikti pasiklausymo įrangą“.

Kur vykdoma blakių paieška?

Blakių paiešką galima atlikti praktiškai visur – namuose, bute, ofise, garaže, automobilyje, o esant reikalui netgi lėktuve. Svarbu paminėti, kad vykdome ne tik blakių paiešką, o taip pat galime rasti ir slaptas kameras bei GPS seklius. Vienareikšmiško atsakymo kiek trunka blakių paieška nėra. Jeigu tai yra patalpa, tai paieškos trukmė labai priklausys nuo kvadratūros. Automobilio apieška standartiškai užtrunka apie valandą laiko. Viskas vyksta Jūsų akivaizdoje, todėl Jums tikrai nereikės jaudintis, kad tai gali būti pavojinga. Užsisakyti blakių paiešką nėra sudėtinga, tai galite padaryti per mūsų puslapį arba tiesiog mums paskambinę.

Telefono patikrinimas nuo sekimo

Sekimą galima vykdyti ir per telefoną. Androidams yra nemažai sekimo programų. Jeigu įtariate, kad kažkas turi netiesioginę prieigą prie Jūsų telefone esančios informacijos, tai labai rekomenduojame pasitikrinti. Mes atliekame tokią paslaugą. Niekada negalite žinoti kokia informacija gali nutekėti ir kokią įtaką tai padarys Jūsų gyvenimui. Telefono patikrinimas vyksta gan greitai, todėl Jums nereikės galvoti ką veikti kol Jūsų telefonas bus tikrinamas. Tiesiog paduosite mums telefoną ir Jūsų akivaizdoje jis bus patikrintas.

Jeigu telefone bus pasiklausymo programa, tai mes būtinai ją rasime. Jeigu jokios programos aptikti nepavyks, tai reiškia, kad informacijos nutekėjimo šaltinis yra kažkur kitur. Tokiu atveju galima patikrinti Jūsų namus, darbo vietą, automobilį ar kitas lankomas vietas. Kartais persekiojimas tėra žmonių fantazijos vaisius. Po telefono ar patalpų apieškos ir fakto, kad sekimas nevykdomas įgarsinimo, visi persekiojimo įtarimai tiesiog dingsta.

Kas vyksta kuomet sekimo įranga arba sekimo programa visgi yra aptinkama? Kai randama programa, gaunate instrukcijas kaip ją pašalinti. Tai nėra sudėtinga, todėl tikrai susitvarkysite. Programą galime pašalinti mes arba palikti ją telefone pagal Jūsų pageidavimą. Jeigu randamas sekimo prietaisas, tai būnate informuoti kur tiksliai jis randas ir jį pašalinate.

Telefono patikrinimas vyksta Vilniuje ir Šiauliuose. Tam, kad patikrinti telefoną Jums tereikia su mumis susisiekti Jums patogiu būdu ir susitarti dėl atvykimo laiko. Labai svarbu paminėti telefono modelį, tam, kad galėtumėme pasakyti ar galėsime jį patikrinti. Automobilio patikrinimą galima atlikti visoje Lietuvoje, tačiau patikrinimas už Vilniaus ar Šiaulių ribų kainuos papildomai. Dėl automobilio patikrinimo galite susitarti paskambinę mūsų puslapyje nurodytais telefonais. Patalpas patikrinti galime visoje Lietuvoje, bet lygiai taip pat, patalpų patikrinimas už Vilniaus arba Šiaulių ribų kainuos papildomai. Dėl patalpų patikrinimo reikia tartis iš anksto, todėl rekomenduojame pasiskambinti prieš savaitę iki norimos datos. Jeigu kils papildomų klausimų drąsiai galite kreiptis.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kokius telefonus galima patikrinti?

Su Android bei iOS veikiančiomis programomis. Su kitomis operacinėmis sistemomis veikiančius telefonus patikrinti galimybės nėra.

Ar randamos ir miegančios blakės?

Automobilyje – taip, naudojama speciali įranga aptikti miegančioms blakėms. Patalpose miegančios blakės gali būti aptinkamos vizualiai arba palikus detektorių parai laiko.

Nuo ko priklauso paieškos kaina?

Nuo kvadratūros ir lokacijos.

Susisiekite su mumis

Captcha