Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Blakių paieška

Prekės kodas: PA02
0.00€
Prekių pristatymas per 2-3 d.
Kiekis
Prekės aprašymas

Slaptam pasiklausymui dažniausiai pasitelkiami prekyboje laisvai parduodami UHF ar GSM dažniu veikiantys prietaisai, kurie įsijungia nuo garso. Tada toks prietaisas automatiškai skambina į norimo asmens telefoną ir atvirkščiai, leisdamas slapčia klausytis vykstančio pokalbio. Pasiklausymo įranga yra labai mažo dydžio, todėl ją lengva paslėpti arba įmontuoti į įvairius interjero elementus, tokius kaip stalinės lempos, dekoro elementai, žaislai, kuprinės, drabužiai ir t.t. Pasiklausymui gali būti naudojami ir įvairūs slapti diktofonai, vaizdo kameros, maskuojami kaip įprasti daiktai, pvz., rašikliai, krovikliai, USB raktai, laikrodžiai, davikliai ir kiti objektai, kurie paprastai yra patalpoje. Todėl patariama kreiptis dėl profesionalių paslaugų, kurios apima informacijos rinkimo prietaisų paiešką ir patalpų tikrinimą.

Mes atvykę padėsim surasti paslėptus pasiklausymo įrenginius, slaptas kameras ar įrašymo įrenginius, slaptai sumontuotus radijo mikrofonus, bei vaizdo siųstuvus, kurie informaciją perduoda radijo kanalais.

Sekimo prietaisų aptikimui naudojame sudėtingą detektorių reaguojantį ne tik į elektromagnetines bangas, kurias skleidžia siųstuvai, bet ir į kintamą magnetinį lauką. Tai reiškia, kad galime aptikti miegančius prietaisus, kurie tuo metu neskleidžia jokių signalų. Detektoriai, kuriuos galite įsigyti pas mus to nedaro. Apiešką atlieka elektronikos ir mechanikos inžinieriai, turintys patirties nuo 2012 metų.

Sekimo įrangos aptikimo kaina priklauso nuo patalpų kvadratūros, miesto ir paslaugos atlikimo laiko. Minimali kaina Vilniuje ar Šiauliuose 200 eurų patalpoms iki 30 kvadratinių metrų, o didesnėms patalpoms kaina didesnė. Dėl tikslesnių kainų reiktų susisiekti svetainės kontaktais.

saugus atsiskaitymas

Atsiliepimai apie produktą

Įvertinimas

0.0

Ši prekė kol kas neturi atsiliepimų.

Būkite pirmas, paliksiantis atsiliepimą šiai prekei!

Susisiekite su mumis

Captcha