Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kompiuterio sekimo įranga

Kompiuterio sekimo programa, tikriausiai išgirdus šiuos žodžius, beveik kiekvienas pagalvotų apie žmogų, kurio kompiuterį norėtų sekti. Turint priėjimą prie žmogaus kompiuterio galima sužinoti labai daug, juk šiuolaikinis žmogus į kompiuterį yra sutalpinęs praktiškai visą savo gyvenimą. Labai svarbu, kad kompiuterio sekimo įranga nėra matoma, todėl asmuo, kurio kompiuteris yra sekamas net neįtars, kad vyksta kompiuterio šnipinėjimas. Be to, kadangi kompiuterio sekimo programa nematoma, tai ir atrasti bei sunaikinti jos neįmanoma. Jos nepamatysite netgi sistemos procesuose. 

Slapta kompiuterio sekimo programa Slapta kompiuterio sekimo programa
299.00€
  • Klavišų paspaudimų duomenys
  • Aplankytos interneto svetainės
  • Ekrano nuotraukos norimu dažnumu
Plačiau

Kompiuterio sekimo įrangos rūšys 

Šnipinėjimo programinė įranga gali būti trijų rūšių. Kuo jos skiriasi tarpusavy? Visų pirma tuo, kad renka kiek kitokią informaciją ir skiriasi jų veikimo principas. Pigiausia kompiuterio sekimo programa usb raktas, pagal pasirinktą laiko intervalą fotografuoja ekraną ir įrašo internetinių puslapių, programų, skype, facebook ir tt. tekstinę informaciją. Šiai programai įrašyti, reikia pajungti į norimą kompiuterį USB raktą su programa, įdiegti programėlę, o po kurio laiko vėl pajungti USB raktą ir vieno mygtuko paspaudimu gauti visą surinktą informaciją. Kiek brangesnė programa renka klavišų paspaudimo duomenis, aplankytas interneto svetaines, skype susirašinėjimus, fotografuoja ekraną norimu dažnumu. Esant reikalui programą galima perrašyti į kitą kompiuterį. Įdiegus šią programą, reikia prisijungti prie savo paskyros internetinėje naršyklėje, kur serveryje rasite visą informaciją. Brangiausia sekimo programa turi vieną didelį privalumą – ji gali siųsti ekrano nuotraukas tiesiogiai Jums į el. paštą. Tiesiog pasirenkate laiko intervalą ir gaunate sekamo kompiuterio ekrano nuotraukas. Taip yra kitų privalumų. Šią šnipinėjimo programinę įrangą galima įrašyti į neribotą kompiuterių kiekį ir ji yra lietuvių kalba. Programa įrašoma pajungus USB raktą į norimą kompiuterį. Svarbu paminėti, kad visos aukščiau paminėtos programos veikia tik su Windows XP, Vista, 7, 8, 9 ir 10 operacine sistema.

Kompiuterinės sekimo įrangos nauda darbovietėje

Kompiuterio šnipinėjimas reikalingas įvairiais atvejais. Neretai kompiuteriai yra sekami įmonėse ir tai tikrai nėra paranojos apraiškos. Šiai diena, iki 89% pasaulio įmonių susidūrė su informacijos nutekėjimu, o 61% iš jų tai padarė didelių nuostolių. Jeigu jūsų vadybininkas, užuot skambinęs klientams, susirašinėja su draugais per facebook arba naršo internete ir ieško į kokius gi šiltus kraštus nuvažiuoti šią vasarą, tai toks darbuotojas vidutiniškai per mėnesį atneša įmonei apie 150 eurų nuostolio. Ir čia tik vienas darbuotojas, o jeigu taip elgiasi dauguma darbuotojų pavyzdžiui šimtus darbuotojų turinčioje įmonėje - nuostolių skaičius būna išties bauginantis. Informacijos nutekėjimo problema įmonėse taip pat yra aktuali. Niekada negali žinoti kiek patikimas yra darbuotojas. Pasitaiko darbuotojų, kurie už tam tikrą sumą nutekiną visą įmonės informaciją konkurentams. Taip pat nesąžiningas darbuotojas išeidamas dirbti į kitą įmonę gali išsivesti klientus pasinaudojęs įmonės turima duomenų baze.

Visi gerai žinome, kad įstatymai garantuoja visišką privatumą. Teoriškai niekas neturi teisės skaityti mūsų susirašinėjimų. Darbdaviams dažnai kyla klausimas, ar įrašyti į darbuotojo kompiuterį kompiuterio sekimo programą yra teisėta? Svarbu žinoti, kad jeigu susirašinėjimas vyksta atliekant savo tiesiogines darbo pareigas, tai situacija keičiasi. Esmė tame, kad techniškai darbdavys perka jūsų asmeninį laiką, kuris tampa darbo laiku ir praranda asmeninio laiko statusą. Taigi atitinkamas konstitucinis straipsnis jam nebetaikomas. Be to, verslo srautai nepriklauso darbuotojui ir nesvarbu, ar jis naudojasi įprastiniu messengeriu ar įmonės - viskas, kas praeina per darbuotojus darbo vietoje, automatiškai priklauso įmonei.

Aišku, labai svarbu nepersistengti, nes dėl perdėto stebėjimo ir kontrolės stipriai padidėja darbuotojų streso lygis ir tai gali netgi skatinti pakeisti darbo vietą. Be to, kūrybiškų procesų laiko kontroliuoti tiesiog neįmanoma, todėl kontroliuoti kūrybiškų profesijų atstovus nėra labai tikslinga.

Šnipinėjimo įranga asmeniniams tikslams

Šnipinėjimo programos gali būti aktualios ne tik įmonėms. Jos yra naudojamos ir asmeniniams tikslams. Jeigu tarkim antrosios pusės elgesys kelia įtarimus ir manote, kad kompiuteryje ar telefone galite rasti atsakymus kas gi vyksta - siūlome sekimo programą kompiuteryje arba sekimo programą telefone, tai padės atsakyti į visus klausimus.

Tikslesnę informaciją apie tai, kokiu principu veikia kokia kompiuterio sekimo įranga galite sužinoti parašę mums el. laišką, paskambinę arba tiesiog atvykę į mūsų fizines parduotuves darbo dienomis Vilniuje arba Šiauliuose. Visos programos turi instrukcijas, todėl tikrai nereikės jaudintis dėl to, kad nesugebėsite jų įrašyti.

Daugiau sužinoti apie sekimo įranga galite paskambinę mums į puslapyje pateiktus telefonus arba tiesiog užsukę iš anksto susitarus į mūsų fizines parduotuves Vilniuje ir Šiauliuose.

 

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar įmanoma įdiegti programą nuotolinių būdu?

Ne. Programai įrašyti reikalinga galimybė fiziškai prisijungti prie konkretaus kompiuterio. Reikia paminėti, kad norit įdiegti programą, reikia ir prisijungti prie kompiuterio. Jeigu kompiuteryje yra slaptažodis ir jo nežinote, programos įrašyti nepavyks.

Kaip surinkti prikauptus duomenys?

Yra dviejų rūšių USB raktai – vienas kaupia duomenys, o kitas gali juos siųsti jums tiesiogiai. Veikimas labai paprastas. Reikia Įdėti USB raktą ir paspausti vieną mygtuką. Taip pat, duomenis, galima gauti į el. Paštą.

Keliems kompiuteriams galima naudoti šį USB raktą?

Šiuo USB raktus galima naudoti neribotam kiekiui kompiuterių.

Susisiekite su mumis