Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Dėklas nuo pasiklausymo didelis

Prekės kodas: DE02
26.00€
Prekių pristatymas per 2-3 d.
Kiekis
Prekės aprašymas

Jei bijote ar įtariate, kad Jūsų klausosi per mobilųjį telefoną, tiesiog įdėkite savo telefono aparatą į šį dėklą. Jis apsaugos jus nuo bet kokio pasiklausymo per mobilųjį telefoną. Didesnis dydis leis įdėti didesnius mobiliuosius telefonus. Dėklas nespinduliuoja jokių spindulių, tiesiog nepraleidžia elektromagnetinių bangų.

Apsauga nuo pasiklausymo visiškai blokuoja ryšį, todėl būsite visiškai apsaugotas nuo pasiklausymo per telefoną bet kokiu būdu. Jums nebereikės išjunginėti telefono aparato ir išiminėti baterijos, kadangi šiuolaikinės telefonų sekimo programėlės leidžia prisijungti prie telefono, net kai jis būna išjungtas. Juolab naujuose telefonų modeliuose baterijos jau nebegalima išimti iš telefono. Išėmus telefoną iš dėklo jau po kelių akimirkų galėsite priimti skambučius.

Dėklas turi dvi kišenėles. Įdėjus į vieną telefonas veiks įpratai, o įdėjus į kitą bus blokuojami visi ryšiai. Netgi kai telefonas veiks įprastai, dėklas apsaugos Jūsų kūną nuo žalingos elektromagnetinės spinduliuotės. 

Dėklas nepraleidžia jokios elektromagnetinės spinduliuotės (WiFi, GSM, 3G, 4G, Bluetooth, UHF, VHF ir kt.) ir statinio elektros krūvio. Todėl į jį galima dėti net tik mobilųjį telefoną, bet ir mašinos signalizacijos pultelį, banko kortelę ar ID su mikroschema. Dėklas padės nuo informacijos nuskaitymo ar mikroschemos pažeidimo nuo elektrostatinio krūvio.

Telefoną įdėjus į dėkla prarandama bet kokia galimybė nustatyti jo buvimo vietą, pasiklausyti aplinką, ją įrašyti, gauti duomenis iš telefono. Dėklas blokuoja bet kokį protokolą naudojančių elektomagnetinių bangų perdavimą, todėl būsite visiškai saugūs nuo šnipinėjimo programų ar slapto prisijungimo prie telefono.

Dimensijos: 19.5x10x0.5cm.

Perkant vien šią prekę nemokamas siuntimas netaikomas.

saugus atsiskaitymas

Atsiliepimai apie produktą

Įvertinimas

0.0

Ši prekė kol kas neturi atsiliepimų.

Būkite pirmas, paliksiantis atsiliepimą šiai prekei!

Susisiekite su mumis

Captcha