Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip išsirinkti GPS seklį?

Kaip išsirinkti GPS seklį?

GPS seklys yra tas prietaisas, su kuriuo toli gražu ne kiekvienas susiduria kasdieniniame gyvenime. GPS sekiklis yra gan specifinis įrenginys ir jo paskirtis taip pat yra ganėtinai specifinė. Kam reikalingas GPS seklys? Iš esmės tam, kad sekti patį žmogų ar jo automobilį.

Atsakant į klausimą ar tas sekimas yra slaptas – tikrai nebūtinai.

Kokiais atvejais automobilio sekimas nėra slaptas?

Tokiais, kuomet tai yra įmonės automobilis. Kiekvienai įmonei yra aktualus maksimalus darbo optimizavimas, tačiau jeigu laikas kelionėms darbo reikalais yra išnaudojamas neproduktyviai, tai įmonė tiek laiko, tiek kuro sąnaudų klausimu patyria nuostolius. GPS sekimo įranga tokiais atvejais labai padeda sudrausminti darbuotojus, kurie užuot dirbę, važinėja įmonės automobiliu savais reikalais.

Kaip gi išsirinkti tinkamiausią GPS seklį?

Viskas priklauso nuo Jūsų poreikių. Jeigu norite sekti žmogų, tuomet rinktis reiktų kuo mažesnį seklį. Mažo seklio privalumas yra tas, kad lengvai galėsite jį įdėti į kišenę, kuprinę, rankinę ar kitą asmeninį daiktą ir tokiu būdu visada žinoti kur randasi Jūsų sekamas objektas.

Turint poreikį sekti automobilį – pasirinkimas didėja. Yra keli aspektai į kuriuos reiktų atkreipti dėmesį besirenkant gps sekimo įrangą automobiliams. Visų pirma įsivertinkite kaip dažnai turėsite galimybę krauti įrenginį. Turėkime omeny, norint seklį pakrauti, reikės jį išimti iš automobilio, pakrauti, o tada vėl įdėti. Suprantama, kad tam padaryti, reikalinga reguliari prieiga prie automobilio.

Jeigu turite galimybę dažnai krauti automobilio sekimo įrangą, galite rinktis seklius su trumpesniu budėjimo režimu. Trumpiausias budėjimo režimas GPS seklio Dino - 8 valandos. Dažniausiai trumpesnį budėjimo režimą turintys įrenginiai yra mažesni, todėl juos lengva paslėpti, o taip pat jų kaina yra mažesnė.

Jeigu galimybės dažnai krauti GPS seklio nėra, tuomet rinkitės trekerį su ilgu budėjimo režimu. Tarp mūsų turimos įrangos ilgiausią budėjimo režimą turi GPS seklys su magnetu T20. Jo budėjimo režimas net iki 12 mėnesių. Atitinkamai, dėl tokio ilgo budėjimo režimo šio trekerio kaina viena iš didžiausių. Norint pačio geriausio kainos ir budėjimo režimo santykio, puikiai tiks GPS seklys magnet. Jo budėjimo režimas iki 60 parų.

GPS sekiklis turi ir kitų privalumų. Jo korpuse yra galingas magnetas, kurio dėka galėsite ji pritvirtinti prie automobilio dugno, tad Jums nereikės jaudintis dėl galimybės patekti į automobilio vidų. Komplekte esantis specialus maišelis užtrikrins apsaugą nuo purvo ir drėgmės. Taip pat yra galimybė šį seklį pajungti prie serverio ir visada matyti kur randasi automobilis. Pajungtas prie serverio sekimo prietaisas išsikrauna ženkliai greičiau, tačiau tai lengvai galima išspręsti pajungus jį prie pastovaus maitinimo. Kaip jau aukščiau buvo minėta, kai kuriuos įrenginius galima pajungti prie serverio.

Kokiais atvejais reikalingas serveris?

Serverio reikia tada, kada svarbi kiekviena automobilio maršruto detalė. Serverio pagalba galėsite pastoviai matyti kaip juda automobilis. Taip pat turėsite galimybę peržiūrėti maršruto istoriją, kas yra labai patogu, jeigu svarbiu momentu neturėjote galimybės patikrinti automobilio buvimo vietos. GPS įrenginiai be serverio atsiunčia automobilio buvimo vietą tik išsiuntus komandą SMS žiute ar skambučiu. Tai reiškia, kad galite sužinoti kur randasi automobilis tik konkrečią minutę.

Prie serverio pajungtus įrenginius rekomenduojame taip pat pajungti prie pastovaus maitinimo. Kadangi serveris nuolat siunčia signalą, gps trekeris greitai išsikrauna, todėl net ilgiausią budėjimo režimą turintis sekimo prietaisas gali išsikrauti per kelias dienas. Esant poreikiui, prie pastovaus maitinimo galite pajungti ir kai kurios serverio neturinčius įrenginius. Tai Jums galės garantuoti, kad gps siųstuvas tikrai reikiamu momentu neišsikraus.

Taigi reziumuojant visą pateiktą informaciją, besirenkant seklį svarbu įsivertinti ką seksite, ar norite nuolat stebėti objektą ar tik žinoti buvimo vietą konkrečiais momentais ir ar turite galimybę jį krauti. Tada atsižvelgiant ir techninius seklių duomenis beliks tik išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius atitinkantį. Kilus klausimams ir neaiškumams galite skambinti nurodytais numeriais, visada mielai pagelbėsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią prietaisą.

Platesnį produktų sąrašą ir specifikacijas rasite čia: Gps sekimo įranga.