Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kur gali būti naudojami slapti diktofonai?

Kur gali būti naudojami slapti diktofonai?

Slaptos informacijos rinkimas dažnai tampa tikru išbandymu, tačiau jeigu naudosite specialus įrenginius, tai taps lengvu ir paprastu darbu. Slaptas diktofonas – tai prietaisas, kurio dėka nepastebimai galima įrašyti garsinę informaciją. Būtent jo pagalba surinkti įkalčius bei kitą informaciją galima kur kas greičiau ir paprasčiau. Slaptų diktofonų ir kamerų pasirinkimas rinkoje yra tikrai didelis, todėl pasinaudoję mūsų teikiama pagalba, visada galėsite pasirinkti tokį prietaisą, kuris geriausiai atitiktų Jūsų poreikius.

Mūsų siūlomi slapti diktofonai gali niekuo nesiskirti nuo kitų kasdien darbe ar namuose naudojamų daiktų. Jie gali būti įmontuoti rašikliuose, USB rakte, užmaskuoti raktų pakabuke ar išorės baterijose. Juos sunku susekti, kadangi daiktai, kuriuose paslėpti slapti diktofonai, taip pat atlieka ir savo pirmines funkcijas, todėl niekas niekada nepastebės kažko neįprasto.

Kas svarbu, renkantis slaptą diktofoną?

Renkantis slaptą diktofoną pirmiausia rekomenduojame atkreipti dėmesį į slapto diktofono išvaizdą. Rinktinės tokį diktofoną, kuris atrodytų kaip įprastas daiktas ant Jūsų stalo, neatkreiptų į save dėmesio. Tai itin aktualu, jeigu neturite informaciją teikiančio žmogaus pasitikėjimo. Jeigu pasirinksite slaptą diktofoną, kaip kasdienį daiktą ant stalo ar kišenėje, būsite užtikrintas, kad neatrodote įtartinai.

Kitas kriterijus renkantis slaptą diktofoną – įrašymo laikas. Kiekvienas diktofonas turi skirtingą įrašų išsaugojimo trukmę. Jeigu nėra galimybės dažnai diktofono aktyvuoti, mes rekomenduojami rinktis slaptus diktofonus su budėjimo rėžimu. Tokio tipo diktofonai turi balso aktyvavimo funkciją, kuri įsijungia iškart patalpoje prakalbus žmonėms.

Slapti diktofonai internetu

Kiekvienas mūsų, gyvenime gali susidurti su situacijomis, kai reikės nepastebimai gauti informacijos teismo tyrimams ar kitiems veiksniams. Todėl mes siūlome Jums didelį asortimentą slaptų diktofonų. Čia taip pat Jūs rasite profesionalių prietaisų, kurie išsiskiria itin jautriais mikrofonais bei didele įrašų išsaugojimo trukme. Visas mūsų siūlomas prekes galite užsisakyti internetu, o mes pasirūpinsime greitu pristatymu. Jei kiltų keblumų renkantis tinkamiausią slaptą diktofoną, tiesiog kreipkitės į mūsų komandą, kuri Jums duos naudingų patarimų, kokį diktofoną vertėtų išsirinkti.