Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip išsirinkti slaptą diktofoną?

Kaip išsirinkti slaptą diktofoną?

Slaptas diktofonas yra puikus pasirinkimas, kuomet reikia slaptai įrašyti tam tikrą pokalbį, gauti įrodymus. Diktofonas yra patogus tuo, kad visi įrašai lieka jo atmintyje ir Jūs bet kada galite juos perklausyti. Norėdami pradėti naujus įrašus, tiesiog perkeliate diktofone esančius failus į kompiuterį ar kitą Jums patogią vietą, ištrinate juos iš diktofono ir įrašinėjate toliau. Įrašų skaičius gali būti neribotas, svarbu laiku perkelti turimus įrašus, kad būtų vietos naujiems.

Kuo gi skiriasi mini diktofonas nuo pasiklausymo įrangos ir kokiu atveju, kurį įrenginį pasirinkti?

Pirmiausia, slaptą diktofoną reiktų rinktis tiems, kas pasiklausymą nori vykdyti automobilyje. Pasiklausymo blakė, kuomet automobilis važiuos didesniu negu 30 km/val. greičiu, bus visiškai nenaudinga, nes paprasčiausiai nieko nesigirdės. Diktofono įrašų kokybė automobilyje visiškai nenukentės, galėsite būti ramūs, nes tikrai išgirsite visą reikiamą informaciją. Kitas svarbus niuansas yra tas, kad daugumos gsm blakių pagalba, pasiklausymą galima vykdyti tik realiu laiku. Jeigu tuo momentu, kai vyks svarbus pokalbis, Jūs negalėsite vykdyti pasiklausymo, tai taip ir nesužinosite tam tikros informacijos. Slaptas diktofonas padeda išvengti tokių problemų, nes įrašai liks ir perklausyti juos galėsite Jums patogiu metu. Aišku, jeigu Jums reikia girdėti tiesiogiai kas vyksta ir galimai netgi sufleruoti kažkam atsakymus, tuomet reikalinga GSM blakė. Dar vienas skirtumas yra tame, kad diktofono garso kokybė yra ženkliai geresnė.

Kaip gi išsirinkti slaptą diktofoną?

Visų pirma, atsižvelkite į tai, kur norėsite tą diktofoną paslėpti. Jeigu vietos diktofono paslėpimui yra mažai, tuomet rinkitės kuo mažesnį diktofoną. Ypatingai mažo diktofono reikia tada, kuomet jį norite paslėpti tarp asmeninių žmogaus daiktų, pavyzdžiui rankinėje, kuprinėje ar kišenėje. Labai svarbu, kad jis būtų neužčiuopiamas. Jeigu rinksitės diktofoną įmontuotą į kažkokį kasdieninio naudojimo daiktą, tai slėpti jo poreikio nebus, nes jis nesukels jokių įtarimų.

Į kokius daiktus gali būti įmontuotas diktofonas?

Tai gali būti tušinukas, USB raktas, automobilio raktelis ar kitas kasdienybėje naudojamas daiktas. Atsižvelkite į diktofono vidinę atmintį, nes nuo jos priklauso koks kiekis įrašų jame tilps. Taip pat svarbus yra ir diktofono darbo laikas, nes pagal tai galėsite nuspręsti, kaip dažnai reikia jį krauti ir įsivertinti ar visada reikiamu metu turėsite prie jo prieigą. Vieni slapti diktofonai įrašinėja nuolat, o kiti turi aktyvacijos nuo balso funkciją.

Kuo yra patogi aktyvacija nuo balso?

Tuo, kad diktofonas neįrašinės nereikalingų tylos pauzių. Gali atsitikti taip, kad Jūsų sekamas objektas kalbės tik 5 minutes, o diktofono darbo laikas pavyzdžiui 13 valandų, tad jeigu paliksite jį parai, tai atrasti tas 5 kalbėjimo minutes tarp 13 valandų trunkančio įrašo bus išties sudėtinga. Tam, kad to išvengti, rinkitės diktofoną, kuris turi aktyvacijos nuo balso funkciją, tuomet diktofone rasite tik grynai balso įrašus ir jokios nereikalingos tylos. Diktofoną be balso aktyvacijos galite pirkti tada, kuomet neturite poreikio palikinėti diktofono ilgesniam laikui. Toks slaptas diktofonas kuo puikiausiai tiks pavyzdžiui einant į svarbias derybas, kurios trunka neilgai ir po kurių turėsite galimybę iš karto išjungti diktofoną.

Taip pat tokio diktofono pagalba galėsite įrašinėti paskaitas, mokymus, seminarus, arba esant reikalui - rinkti įrodymus. Aišku, tiems tikslams tiks ir slapti diktofonai su balso aktyvacija, tačiau dažniausiai jie būna brangesni, tad neturėdami poreikio ilgam laikui kažkur palikti diktofono, tokiu būdu galite sutaupyti. Dar vienas svarbus niuansas yra tas, kad diktofono negali aptikti jokie detektoriai, nes jis neskleidžia jokio signalo. Slaptą Diktofoną aptikti galima tik akimis, tačiau nereikia pamiršti, kad jie dažniausiai būna kruopščiai slepiami tokiose vietose, kur net nekiltų minčių ieškoti.

 Diktofonai įmontuoti į kasdieninius daiktus taip pat atrodo labai tikroviškai, todėl jį atpažinti galėtų tik profesionalas.Apibendrinant, tai besirenkant diktofoną būtinai atsižvelkite į: darbo laiką, vidinę atmintį, aktyvacijos nuo balso funkciją, dydį, vietą, kurioje jis bus naudojamas, savo galimybę krauti diktofoną apibrėžtu laiku. Jeigu vis tiek lieka neaiškumų ir apsispręsti yra sudėtinga, tuomet drąsiai galite kreiptis į pardavėją, kuris atsižvelgdamas į Jūsų išvardintus poreikius parinks Jums patį geriausią variantą.