Prisijungti / Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip išsirinkti pasiklausymo įrangą?

Kaip išsirinkti pasiklausymo įrangą?

Pasiklausymo įranga toli gražu nėra pati populiariausia prekė pasaulyje, todėl nenuostabu, kad dauguma nežino kam ji skirta ir kokiu principu veikia. Pasiklausymo blakė padės nuotoliniu būdu, tiesiogiai girdėti kas vyksta Jūsų sekamame objekte.

Kaip tai veikia?

Labai paprastai. Tiesiog įdedate paprastą, telefonui skirtą SIM kortelę į blakę pasiklausymui ir skambinate į tos SIM kortelės numerį. Pasiklausymo blakė automatiškai pakels ragelį, o Jūs girdėsite kas vyksta toje aplinkoje, kurioje palikote pasiklausymo įrangą.

Kaip gi išsirinkti pasiklausymo įrangą?

Kadangi pasiklausymas iš esmės visada vyksta slaptai, tai pirmiausia pagalvokite kur norėtumėte paslėpti blakę pasiklausymui. Tuomet įsivertinkite kokio dydžio turi būti blakė, kad ji tilptų pasirinktoje vietoje. Dažnam pritrūksta minčių kur galima būtų paslėpti pasiklausymo įrangą, tad vienas iš populiariausių būdų yra priklijuoti dvipuse lipniąja juosta po stalu. Kai kurios pasiklausymo priemonės netgi komplekte jau turi dvipusę juostą, kurios pagalbą galėsite pritvirtinti gsm blakę ten, kur Jums patogu.

Jeigu nesugalvojate kur gi galite paslėpti blakę, kad jos niekas nepamatytų, galite rinktis blakę pasiklausymui, kuri bus įmontuota į tam tikrą kasdieninio naudojimo daiktą. Tai gali būti kompiuterio pelytė, prailgintuvas, usb raktas, pakrovėjas ar krovimo laidas. Visi šitie daiktai atrodo visai kaip tikri, todėl nesukels jokio įtarimo. Negana to, visi jie atlieka ir savo tiesioginę funkciją, todėl pavyzdžiui prailgintuvu besinaudojantis žmogus net neįtars, jog jo yra klausomasi.

Aišku, pasiklausymas gali vykti ir neslaptai. Tai yra tokiais atvejais, kuomet klausotės savo nepilnamečių vaikų. Dar vienas variantas yra tada, kada neturite galimybės nuolat lankyti savo pagyvenusiųjų tėvų ir visada norite girdėti ar su jais tikrai viskas gerai. Tokiais atvejais perspėjate apie tai, jog Jūs girdėsite viską kas vyksta ir niekas neturėtų Jums prieštarauti.

Toliau įsivertinkite kaip dažnai turėsite galimybę prieiti prie blakės tam, kad pasiimti ją pakrovimui. Jeigu tą daryti galėsite dažnai, tuomet budėjimo režimas neturi didelės reikšmės. Tačiau, jeigu pasiklausymo blakė bus kažkur toli nuo Jūsų, pvz kitame mieste, ir dažnai jos krauti galimybės nebus, tuomet svarbu rinktis blakę su ilgu budėjimo režimu. Viena iš tokių blakių yra GMS blakė atskambinanti „ilgo veikinimo“, kurios budėjimo režimas trunka iki 30 parų. Tarp mūsų asortimente esančių blakių, ilgiausias pasiklausymo įrangos budėjimo režimas trunka net iki 60 parų.

Labai patogi ir klientų pamėgta yra atskambinimo funkcija.

Kuo ši funkcija ypatinga?

Jums nereikia nuolat skambinti ir gaudyti momentą kada prasidės pokalbis. Įjungus atskambinimo funkciją, gsm blakė sureaguoja į garsą ir pati Jums paskambina. Jums tereikia atsiliepti ir klausytis pokalbio. Todėl norintiems taupyti savo laiką, rekomenduojama pasiklausymo įranga būtent su šia funkcija. Vienas įrenginys taip pat turi judesio detekcijos funkciją. Tai reiškia, kad pasiklausymo aparatas Jums paskambins tada, kada patalpoje kur yra padėtas aptiks judesį.

Tiems, kas mėgsta daugiafunkcinius įrenginius, galime pasiūlyti pasiklausymo įrangą su balso įrašymo funkcija. Jeigu neturite galimybės visada atsiliepti suveikus atskambinimo funkcijai arba ne visada galite paskambinti reikiamu momentu, tiesiog sms komandos pagalba aktyvuokite balso įrašymo funkciją ir dominantį pokalbį galėsite perklausyti vėliau.

Norėdami geresnės garso kokybės, rinkitės gsm blakę su išoriniu mikrofonu. Išorinis mikrofonas užtikrina geresnę garso kokybę. Tačiau svarbu žinoti, kad nei viena, net pati brangiausia pasiklausymo blakė neužtikrins tokio kokybiško ir raiškaus garso, kokį gali užtikrinti diktofonas. Todėl jeigu didelę reikšmę turi garso kokybė, Jums vertėtų rinkti diktofoną vietoje blakės. Lygiai ta pati taisyklė galioja ir norint vykdyti pasiklausymą automobilyje. Jeigu automobilis važiuos didesniu kaip 30km/val. greičiu, Jūs veikiausiai nieko negirdėsite, todėl tokiais atvejais reikalingas diktofonas.

Apibendrinant, besirinkdami blakę atsižvelkite į šiuos parametrus: budėjimo režimą, slaptumo poreikį, vietą, kurioje ji bus palikta, atskambinimo funkcijos būtinumą. Jeigu po šio straipsnio Jums vis dar sunku apsispręsti kokią pasiklausymo įrangą per atstumą visgi pasirinkti, tai drąsiai galite skambinti nurodytais numeriais arba rašyti į el. paštą. Išdėstykite savo poreikius ir mūsų konsultantai padės Jums išsirinkti optimaliausią variantą.