Prisijungti /Registruotis
Krepšelis
0
  • Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaip išsirinkti detektorių?

Kaip išsirinkti detektorių?

Blakių detektorius toli gražu ne kasdieninis ir ne kiekvienam reikalingas daiktas. Jo prireikia tada, kai jums atrodo, jog kažkas jus girdi, mato ar seka jūsų automobilį. Apie tai, kad esate stebimas ar girdimas gali signalizuoti tai, kad tretieji asmenys žino tam tikrą informaciją, kurios iš nieko ir niekur negalėjo sužinoti, bet nebūtinai. Gyvenime būna tikrai stebuklingų sutapimų, todėl jeigu atlikę apiešką neradote jokios sekimo įrangos – neskubėkite peikti detektoriaus ir abejoti kokybe. Blakių ieškiklis padės aptikti blakes, IP kameras, GPS sekimo prietaisus. Viską, kas skleidžia signalą. Į atmintį įrašančių kamerų bei diktofonų detektorius, deja, neaptiks.

Be jokios abejonės, kad patikimiausia yra apiešką patikėti specialiai apmokytam asmeniui. Kodėl?

Jis žino visas vietas, kur gali būti slepiama sekimo įranga, gali pamatyti tai, ko neaptiks detektorius. Tačiau kartais reikia apieškoti daug lokacijų ir automobilių, tad žymiai labiau apsimoka įsigyti nuosavą detektorių. Pats patikimiausias yra visų ryšių profesionalus blakių detektorius 1207i.Jis aptinka tokius signalus kaip: LTE, CDMA, GSM, DCS, WCDMA, 3G,4G PCS, DECT, Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Max, kai tuo tarpu pigesni detektoriai dažniausiai aptinka tik GSM ir LTE. Taip, kartais gali pilnai užtekti ir pigesnio detektoriaus, tik svarbu prisiminti, jog jeigu sekimo įranga skleis kitokius signalus negu GSM ar analoginį signalą – pigesnis blakių ieškiklis jos neaptiks.

Neretai žmonės klausia, ar detektorius gali aptikti miegančias blakes.

Miegančios blakės yra tos, kurios apieškos metu neskleis jokio signalo. Atsakymas – taip, gali, tačiau toli gražu ne kiekvienas detektorius. Mūsų elektroninėje parduotuvėje miegančias blakes aptinka 2 detektoriai – raksa bei mobifinder. Mobifinder labiau tinka automobilių apieškai, o raksa patalpų. Veikimo principas paprastas – paliekate detektorių automobilyje ar patalpoje kažkuriam laikui (parai ar keliom), jeigu tame laiko tarpe sekimo prietaisas aktyvuosis, blakių detektorius pagaus tą signalą ir įrašys į atmintį. Detektoriuje jūs rasite kelintą valandą ir koks signalas buvo pagautas, o tai reikš, kad visgi kažkas yra ir reikia dar kartą atidžiai viską apieškoti.

Kodėl verta rinktis realiu laiku ieškančio detektoriaus?

Atsakymas paprastas – realiu laiku ieškantis blakių detektorius ženkliai jautresnis ir geriau aptinka signalus, todėl vykdant apiešką realiu laiku, jis yra patikimesnis. Taip, realiu laiku apiešką galima vykdyti ir su į atmintį įrašančiais detektoriais, tačiau jie prasčiau gaudys signalą. Apibendrinant, realiu metu ieškančio detektoriaus privalumas yra tame, jog yra labai jautrus, o į atmintį įrašančio detektoriaus privalumas tame, jog jis gali aptikti miegančias blakes.

Dažnai kyla klausimas, kodėl realiu metu ieškančių detektorių tokios skirtingos kainos. Viskas priklauso nuo to, kiek signalų aptinka detektorius ir nuo jo jautrumo. Įprastai yra taip, kad kuo brangesnis detektorius, tuo daugiau signalų jis aptinka, o tai reiškia, kad šansai atrasti sekimo įrangą yra didesni. Blakės dažniausiai veika per GSM, todėl jas aptikti gali ir paprastas detektorius, tačiau yra ir tokia sekimo įranga, kuri skleidžia tokius signalus kaip WIFI ar bluetooth, tad paprastas detektorius tikrai jos neaptiks. Pigiausi detektoriai nepasižymi dideliu patikimumu, todėl gali suklaidinti žmogų reaguojant, pavyzdžiui į rozetes. Kitas niuansas, pigesni detektoriai yra gaminami Kinijoje, o brangesni Europoje, tad kokybė jų skiriasi.

Detektorių naudojimas dažniausiai labai paprastas, neretai užtenka vieno mygtuko paspaudimo ir detekcija jau vyksta. Norint išvengti nereikalingų trikdžių bei neapsigauti, detekciją geriausia yra vykdyti nustačius minimalų jautrumą, Sudėtingesnį valdymą turi miegančias blakes aptinkantys detektoriai, ten vienu paspaudimu apsiriboti neįmanoma, tačiau tame nėra jokios bėdos, nes komplekte būna išsami instrukcija anglų kalba.

Jeigu po šio straipsnio vis dar negalite apsispręsti, kokio detektoriaus reikia būtent jums – kreipkitės. Sužinoję visą situaciją, tikslą bei biudžetą, galėsime pasiūlyti patį optimaliausią jums variantą. Iš karto pranešame, jog nei detektoriaus, nei bet kokios kitos įrangos nenuomojame, ją galima tik įsigyti. Visos prekės turi 1 metų garantiją, todėl jei metų bėgyje prekė suges – ją sutaisysime arba pakeisime nauja.