GPS SEKIMO ĮRANGA

GPS seklys - kas tai per daiktas ir kam jo reikia? Kartais visiems kildavo mintis, kad būtų labai gerai sužinoti kur šiuo metu yra konkretus žmogus. Faktas, kad galima tiesiog jam paskambinti ir paklausti, bet jokios garantijos, kad jo žodžiai atitiks realybę nėra. Taipogi reikia prisiminti, kad žmogus gali ir neatsiliepti, tuo pačiu palikdamas mums daug erdvės prisikurti baisiausių scenarijų. Tokiems tikslams buvo išrastas GPS seklys.

GPS seklys - tai duomenų priėmimo ir perdavimo įrenginys, skirtas palydoviniam automobilių, žmonių ar kitų objektų, prie kurių jis yra pritvirtintas, stebėjimui. GPS sekiklyje yra GPS imtuvas, kurio pagalba yra nustatomos koordinatės. Taip pat sekimo įranga turi GSM siųstuvą, perduodantį duomenis SMS ar GPRS ryšiais, tam kad būtų galima nusiųsti juos į serverio centrą, kuriame yra speciali programinė įranga palydovų stebėjimui. Be GPS imtuvo ir siųstuvo, svarbus techninis stebėjimo priemonės elementas yra GPS antena, kuri gali būti išorinė arba integruota sekimo priemonėje.

GPS seklys gali būti naudojamas skirtingais tikslais. Vienais atvejais gps sekiklis tampa gyvybiškai reikalingas labai pavydžiam vaikinui arba merginai. GPS trekerio pagalba jie vykdo slaptą savo antrosios pusės sekimą ir visada žino kurioje vietoje dabar ji yra. Faktas, kad gps sekimo įranga nebūtinai yra patologiškai pavydžių porų įrankis. Kartais antroji pusė tiesiog pradeda elgtis ypatingai įtartinai, užsilieka po darbo, vis užsuka pas neaiškius bičiulius, todėl dingsta pasitikėjimas. Dingus pasitikėjimui, labai svarbu jį susigrąžinti, todėl GPS seklys padės išsiaiškinti ar tikrai jūsų antroji pusė buna tose vietose, apie kurias jums pasakoja.

Sekimo įranga taipogi dažnai yra naudojama ir įmonėse, kuriose darbuotojai vairuoja tarnybinius automobilius. Dažnai atsitinka taip, kad ataskaitoje pateiktas kilometražas visiškai neatitinka išvažinėto kuro kiekio. Kitais atvejais darbuotojai įtartinai ilgai važiuoja iš taško A į tašką B. Tokie veiksmai neša įmonei mažesnius arba didesnius nuostolius. Iškėlus klausimą apie aukščiau išvardintas problemas niekas nenori prisipažinti, tad tenka naudoti GPS sekiklį tam, kad išsiaiškinti tiesą.

Gps trekeris gali būti valdomas SMS komandomis. Tiesiog išsiunčiate atitinkamą komandą ir gaunate į savo telefoną nuorodą į google maps su objekto buvimo vieta. Tikslesniam ir patogesniam stebėjimui kai kurie GPS sekliai yra pajungiami prie serverio. Sekimo prietaisas, kuris yra pajungtas prie serverio yra nuolat matomas. Serveryje galite matyti visą objekto maršrutą bei vietą kurioje jis randasi šią akimirką. Tai yra labai patogu, nes jeigu neturėjote galimybės patikrinti objekto buvimo vietos konkrečią akimirką, galėsite tai padaryti peržiūrėjus istoriją serveryje. Mūsų el. parduotuvėje tik 2 prietaisai turi pajungimą prie serverio ir vienas iš jų yra GPS seklys magnet. Šis GPS sekiklis geras ne tik tuo, kad jį galima pajungti prie serverio, bet ir tuo, kad jį galima pajungti prie nuolatinio maitinimo. Kuo patogus pajungimas prie nuolatinio maitinimo? O gi tuo, kad galėsite būti ramūs dėl to, kad gps trekeris tikrai neišsikraus ir automobilis visada bus matomas. Žinoma yra prietaisai blokuojantys GPS seklio signalus - vadinamieji "blokatoriai", kurie gali užblokuoti GPS arba GSM signalus.

GPS sekimo įranga būna įvairių dydžių. Nuo ypatingai mažos iki ypatingai didelės. Didelio dydžio GPS sekliai dažniausiai turi tokius gabaritus todėl, kad turi itin didelį vidinį akumuliatorių. Didelis vidinio akumuliatoriaus tūris užtikrina ilgą budėjimo režimą, kas yra labai svarbu atveju, jeigu sekimo prietaisas nepasijungia prie maitinimo. Tai yra labai patogu tuo, kad GPS trekerio nereikės kas kartą traukti iš tos vietos, kurioje jis yra padėtas tam, kad jį pakrauti. Tokie veiksmai gali sukelti įtarimą, tad nėra labai saugūs. Mažo dydžio sekimo prietaisai patogūs tuo, kad juos galima praktiškai bet kur paslėpti. Dažniausiai maži sekimo prietaisai naudojami ne automobiliams, o žmonėms sekti, t.y. jie dedami į kišenę, rankinę ar bet kokį kitą asmeninį žmogaus daiktą, kurį jis nešiojasi su savimi.Mažiausias musų parduotuvės produktas yra gps seklys mini. GPS seklių pagalba galima sekti ne tik žmones, bet ir gyvūnus. Uždėjus specialų antkaklį su GPS sistema šuniui, Jūs visada matysite kur jis randasi, todėl jo pabėgimas nekels tiek streso.

Daugiau sužinoti apie sekimo įranga galite paskambinę mums į puslapyje pateiktus telefonus arba tiesiog užsukę iš anksto susitarus į mūsų fizines parduotuves Vilniuje ir Šiauliuose.

Nustatymai

Meniu